Ať hledám jak hledám, nic jsem nenašla

Je nám líto, ale nenašli jsme pro vás žádné vhodné oblečení. Ujistěte se, že jste správně vybrali nebo napsali co hledáte.Kojenecké overaly

Kojenecké overaly a kojenecké dupačky jsou vhodné na běžné nošení i na spaní. Jsou nádherné a bavlněné, v krásných barvách, vzorech i kombinacích, s veselými obrázky i nápisy, stačí si jen vybrat podle vašich představ. Obrázky jsou podšity látkou, proto nedráždí pokožku miminka. Rozpínání kojeneckých overalů je dostatečné, někdy i po celé délce a usnadňuje oblékání i přebalování miminka. Jsou vyrobeny vždy z velmi příjemného a kvalitního materiálu. Najdete vhodné kojenecké overaly jak pro kluky, tak i pro holky.

Kojenecké overaly perfektně kryjí záda a břicho. Zahřejí i ochrání vaše děti za jedinečnou cenu, která vás neskutečně potěší. Náš second hand má pro vás připraveno velké množství modelů kojeneckých overalů a neustále je doplňuje. Najděte si módní styl, který se vám líbí a plně vám vyhovuje. Vybírejte z mnohých materiálů, barevných variant a kombinací, tvarů, střihů, vzorů a provedení. Naše kojenecké overaly v široké nabídce. Dětská zády i břicha zůstanou pěkně krytá. Kojenecký overal se snadno obléká i vysvléká, je pohodlný i praktický. Snadno nahradí dva kusy oblečení pouze jedním. V našich oblečcích budou vaše děti vypadat skvěle.