Ať hledám jak hledám, nic jsem nenašla

Je nám líto, ale nenašli jsme pro vás žádné vhodné oblečení. Ujistěte se, že jste správně vybrali nebo napsali co hledáte.



Kojenecké košilky

V sekci kojenecké košilky a halenky oblékneme vaše miminka do měkkých materiálů. Kojenecké košilky jsou zavinovací, na patentky, s knoflíčky na ramínku, se zavazováním vzadu na tkaničky, nebo se shrnovacími rukávky, které udržují stále studené ručičky miminka v teple a chrání miminko proti poškrábání jemnými nehtíky. Kojenecké košilky jsou jednobarevné nebo zdobené vkusnými výšivkami, s obrázky a nápisy. Nabízíme je v mnoha barvách a stylech. Jsou vyrobeny tak, aby usnadnily časté převlékání a přebalování miminka. Kojenecká košilka by neměla chybět ve výbavě žádného miminka.

Kojenecká košilka může být využívána celoročně. Kojenecké košilky a kojenecké kabátky máme pro děti od narození až do batolícího věku. Kojenecké košilky jsou z vysoce kvalitních materiálů, které nedráždí dětskou pokožku. Jednobarevné košilky i kabátky s veselým potiskem jsou v barvách pro chlapce i holčičky. Krásné a kvalitní kojenecké košilky a kabátky nabízíme za příznivé ceny. Malé děti velmi rychle rostou, přesto potřebujete dostatečné množství kojeneckých košilek, protože mají miminka často mokré košilky u krku kvůli rostoucím zoubkům. Využijte proto naší široké nabídky a nakupte výbavičku za výhodné ceny.