Ať hledám jak hledám, nic jsem nenašla

Je nám líto, ale nenašli jsme pro vás žádné vhodné oblečení. Ujistěte se, že jste správně vybrali nebo napsali co hledáte.Kojenecké body

Nabízíme kojenecké body rozpínací a se zapínáním na druky, zavinovací, s krátkým i dlouhým rukávkem pro vaše miminka. K dispozici jsou s potiskem, obrázky, malované i vyšívané, v různých barvách pro kluky i holky. V našem sortimentu najdete i dupačky s dlouhými nohavičkami. V našem e-shopu můžete najít i zavinovací košilky a rozepínací kabátky, celo-rozepínací overaly, kojenecké soupravičky a soupravy vhodné do porodnice. Pořídíte u nás i bavlněné rukavičky i kojenecké čepičky.

Levné body pro miminka

Dětská kojenecká body jsou velmi praktická. Kojenci v nich mají neustále krytá záda a časté nutné přebalování díky rozepínání patentů v rozkroku je velmi snadné. Kojenecké oblečení pro nejmenší najdete u nás na jednom místě. Čekáte miminko, máte doma malého kojence nebo odrostlejší batole? Právě kojenecké body tvoří jednu z nejdůležitějších součástí vaší dětské výbavičky. Takzvaná dětská bodýčka by měla být ve vaší výbavičce opravdu mnohonásobně zastoupena. Využijte našich cen a dopřejte si jich dostatek. Děti rychle rostou, tak není nutné zruinovat váš rozpočet novým oblečením, které dítku dlouho nevydrží. Náš značkový second hand i outlet nabízí body z krátkým i dlouhým rukávem, a proto vás vybavíme vás na letní i chladné dny. Vybírejte roztomilé i vtipné obrázky i nápisy. Zaručujeme top stav a vysokou kvalitu.