Cílem naší neziskové organizace je zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, více informací naleznete v sekci o nás.Slevy až 80 %
Veškeré zboží skladem
Každý týden nové zboží
Doprava zdarma nad 1000 Kč


Sortiment pro

Velikost oblečení
Můžeš vybrat více velikostí najednou

Dětské overaly

Perfektně kryjí záda a břicho. Rozčilují vás věčně odhalená a vyhrnuté záda, na která fouká? Pořiďte vašim dětem overal a nebezpečí nachlazení je prostě zažehnáno. Zahřejí i ochrání za jedinečnou cenu, která vás neskutečně potěší. Náš second hand má pro vás připraveno velké množství modelů overalů a neustále je doplňuje. Náš online second hand i outlet nabízí dětské overaly pro miminka, předškoláky i děti školou povinné. Jsou vhodné jako běžné oblečení i na spaní.

Dětský overal na spaní

Najděte si módní styl, který se vám líbí a plně vám vyhovuje. Vybírejte z mnohých materiálů, barevných variant a kombinací, tvarů, střihů, vzorů a provedení. Naše overaly v široké nabídce jsou zde právě pro vaše děti. Dětská zády i břicha zůstanou pěkně krytá. Overal se snadno obléká i vysvléká, je pohodlný i praktický. Snadno nahradí dva kusy oblečení pouze jedním. Halenka i kalhoty v jednom. V našich oblečcích budou vaše děti vypadat skvěle.