Sortiment pro

Velikost oblečení
Můžeš vybrat více velikostí najednou


Ať hledám jak hledám, nic jsem nenašla

Je nám líto, ale nenašli jsme pro vás žádné vhodné oblečení. Ujistěte se, že jste správně vybrali nebo napsali co hledáte.Dětské overaly

Perfektně kryjí záda a břicho. Rozčilují vás věčně odhalená a vyhrnuté záda, na která fouká? Pořiďte vašim dětem overal a nebezpečí nachlazení je prostě zažehnáno. Zahřejí i ochrání za jedinečnou cenu, která vás neskutečně potěší. Náš second hand má pro vás připraveno velké množství modelů overalů a neustále je doplňuje. Náš online second hand i outlet nabízí dětské overaly pro miminka, předškoláky i děti školou povinné. Jsou vhodné jako běžné oblečení i na spaní.

Dětský overal na spaní

Najděte si módní styl, který se vám líbí a plně vám vyhovuje. Vybírejte z mnohých materiálů, barevných variant a kombinací, tvarů, střihů, vzorů a provedení. Naše overaly v široké nabídce jsou zde právě pro vaše děti. Dětská zády i břicha zůstanou pěkně krytá. Overal se snadno obléká i vysvléká, je pohodlný i praktický. Snadno nahradí dva kusy oblečení pouze jedním. Halenka i kalhoty v jednom. V našich oblečcích budou vaše děti vypadat skvěle.