Cílem naší neziskové organizace je zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, více informací naleznete v sekci o nás.Slevy až 80 %
Veškeré zboží skladem
Každý týden nové zboží
Doprava zdarma nad 1000 Kč


Sortiment pro

Velikost oblečení
Můžeš vybrat více velikostí najednou

Dětské kraťasy

V naší nabídce najdete i dětské kraťasy či šortky, vhodné pro holky i kluky. Perfektně se hodí na léto a nesmí v šatníku vašich dětí stoprocentně chybět. Z naší bohaté nabídky si určitě vyberete. Navíc vám dokážeme nabídnout přijatelnou cenu, která vám doslova vyrazí dech. V této kategorii najdete dívčí elegantní i sportovní kraťasy, stejně jako chlapecké kraťasy plné kapes, vhodné ke všem příležitostem. Pro chvíle slavnostní i vhodné během sportu či na hřiště.

Levné dětské kraťasy

Vybírat můžete krátké šortky, tříčtvrťáky nebo kalhoty v délce sedmi osmin, které jsou vhodné jak na sport, do přírody, k vodě či do města. Najdete u nás spoustu barev a variací, různé střihy a vzory, rozličné materiály a moderní styly. V nabídce ze sekce košile, halenky a trička k nim můžete najít vhodné kombinace oblečení pro vrchní polovinu těla. Vytvoříte dokonale padnoucí kombinaci pro vaše malé ratolesti. Vsaďte na osvědčené světoznámé značky oblečení z neustále doplňované nabídky.