Sortiment pro

Velikost oblečení
Můžeš vybrat více velikostí najednou


Ať hledám jak hledám, nic jsem nenašla

Je nám líto, ale nenašli jsme pro vás žádné vhodné oblečení. Ujistěte se, že jste správně vybrali nebo napsali co hledáte.Dětské košile

V sekci dětské košile a dětské halenky obléknete vaše kluky i holky v mnoha barvách i stylech. Není nad malého elegána ve fešácké košili. A i dívkám košile neskutečně sluší a dodávají na eleganci. Najdete zde i mnoho polokošil, které se snadno udržují a dobře nosí. Oblečení z našeho e-shopu je vysoce kvalitní, značkové a vypadá jako nové. Koupíte je za zlomek jejich původní ceny.

Vkusná elegantní košile moderního stylu by neměla chybět ani v šatníku vašich dětí. Na slavnostní příležitosti jako je svatba, rodinná oslava nebo třeba na focení, je dětská košile naprosto nepostradatelným kouskem v šatníku. Důraz je kladen na moderní design, kvalitu materiálu a perfektní, zachovalý stav nabízeného oblečení. V nabídce jsou kromě běžných košil i dětské flanelové košile, proužky i kostka nebo riflové košile. Košile se dá ideálně kombinovat s kalhotami nebo sukní.