Sortiment pro

Velikost oblečení
Můžeš vybrat více velikostí najednou


Ať hledám jak hledám, nic jsem nenašla

Je nám líto, ale nenašli jsme pro vás žádné vhodné oblečení. Ujistěte se, že jste správně vybrali nebo napsali co hledáte.Dětské kalhoty

Potřebujete dětské kalhoty pro holky i kluky? Rifle slim, chino, skinny, krátké, dlouhé, letní, zimní, sportovní i elegantní? Máme prostě všechno. Dětských kalhot není nikdy dost, ať máte kluka nebo holku. Zaručíme značkovou top kvalitu i příznivou cenu. Dětské kalhoty jsou nedílnou součástí šatníku našich dětí. Základem jsou jednoznačně rifle. Džíny ve všech odstínech i tvarech a střizích. Můžete volit z barevných i materiálových variací z našeho second handu i outletu.

Pořiďte dětem sportovní kalhoty, šusťákové, odolné proti vodě i oděru. Takové, ve kterých budou stále v suchu i teple a pokud se ušpiní, stačí je jednoduše omýt hadříkem. Dopřejte jim i elegantní kalhoty na slavnostní příležitosti. Na zimu zateplené kalhoty, které jsou podšité speciální vrstvou. Ty, které krásně zahřejí a udrží v suchu. Pro holčičky jsou zde moderní dívčí džegíny, ve formě džínových legín a tregíny, ve formě legín v designu kalhot.