Sortiment pro

Velikost oblečení
Můžeš vybrat více velikostí najednou


Ať hledám jak hledám, nic jsem nenašla

Je nám líto, ale nenašli jsme pro vás žádné vhodné oblečení. Ujistěte se, že jste správně vybrali nebo napsali co hledáte.Dětské bundy a kabáty

Dětských bundiček a kabátků není nikdy dost. V době dešťů a zimních plískanic jedna nebo dvě bundy rozhodně nestačí. A pokud vaše dítka často skotačí venku, což je pro jejich zdravý vývoj velmi prospěšné, potřebujete dětských bund opravdu hned několik. Pořiďte si u nás dětské značkové bundy doslova za pár korun. Zimní i jarní bundy vhodné pro děti do každého počasí dovezené z Anglie dostanete za zlomek původní ceny. Naše nabídka zboží je rozdělená na dívčí a chlapecké oblečení a snadno se v něm zorientujete.

V našem e-shopu najdete oblíbené a praktické softshellové, lyžařské bundy, outdoorové nebo třeba streetové bundy. Ale najdete také bundičky a kabátky pro malé princezny. Vaše slečny budou vypadat, jakoby zrovna slezly z přehlídkového mola. Můžete vyzkoušet i dětské vesty. K mnoha bundám najdete ve velmi dobrém stavu i kalhoty, overaly, kombinézy, kalhoty nepromokavé i odolné proto oděru. U každého produktu najdete značku, popis, materiál, velikost a míry. Rádi vám pomůžeme obléknout vaše děti.