Cílem naší neziskové organizace je zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, více informací naleznete v sekci o nás.Slevy až 80 %
Veškeré zboží skladem
Každý týden nové zboží
Doprava zdarma nad 1000 Kč


Sortiment pro

Velikost oblečení
Můžeš vybrat více velikostí najednou
Zobrazeno 0-28 produktů z 135

Dětská trička

U nás najdete tolik triček, až vám budou oči přecházet. Naše dětská trička s krátkým i dlouhým rukávem jsou základem každého dětského šatníku pro holku i kluka. Jsme v obraze a víme, jaké oblečení mají děti rády. V sekci outletu i second handu najdete doslova tisíce chlapeckých a dívčích triček. Nová a použitá dětská trička s krátkým rukávem mají mnoho barevných kombinací, jednobarevná i vzorovaná, s potiskem, obrázky i nápisy.

Dětská trička s potiskem

Trička s potiskem děti milují nejvíc. Pohádkové postavičky, animovaní hrdinové, jako Barbie, Spiderman, Prasátko Peppa, Mickey, Minnie či Hello Kitty. Chlapecká trička s motivy autíček, dívčí trička zase třeba s motivem princezen. Hlavní částí naší nabídky oblečení jsou i použitá velmi levná trička, která jsou vždy v top stavu. Dáváte-li přednost novému oblečení, vyberete si nová až z 80 % slevou trička z outletu. Dětské oblečení je značkové a pochází z Anglie. Vyniká svým vysoce kvalitním zpracováním a výjimečným moderním designem.