Sortiment pro

Velikost oblečení
Můžeš vybrat více velikostí najednou


Ať hledám jak hledám, nic jsem nenašla

Je nám líto, ale nenašli jsme pro vás žádné vhodné oblečení. Ujistěte se, že jste správně vybrali nebo napsali co hledáte.Dětská trička

U nás najdete tolik triček, až vám budou oči přecházet. Naše dětská trička s krátkým i dlouhým rukávem jsou základem každého dětského šatníku pro holku i kluka. Jsme v obraze a víme, jaké oblečení mají děti rády. V sekci outletu i second handu najdete doslova tisíce chlapeckých a dívčích triček. Nová a použitá dětská trička s krátkým rukávem mají mnoho barevných kombinací, jednobarevná i vzorovaná, s potiskem, obrázky i nápisy.

Dětská trička s potiskem

Trička s potiskem děti milují nejvíc. Pohádkové postavičky, animovaní hrdinové, jako Barbie, Spiderman, Prasátko Peppa, Mickey, Minnie či Hello Kitty. Chlapecká trička s motivy autíček, dívčí trička zase třeba s motivem princezen. Hlavní částí naší nabídky oblečení jsou i použitá velmi levná trička, která jsou vždy v top stavu. Dáváte-li přednost novému oblečení, vyberete si nová až z 80 % slevou trička z outletu. Dětské oblečení je značkové a pochází z Anglie. Vyniká svým vysoce kvalitním zpracováním a výjimečným moderním designem.