Cílem naší neziskové organizace je zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, více informací naleznete v sekci o nás.Slevy až 80 %
Veškeré zboží skladem
Každý týden nové zboží
Doprava zdarma nad 1000 Kč


Chlapecké komplety

Chlapecké komplety nabízíme za velmi výhodné ceny, v různých složeních, variantách a také v rozdílných počtech. Rádi ladíte oblečení do barev a milujete kombinovatelné oblečení a různé komplety? Potrpíte si na sladěné módní styly, dobře padnoucí vzory a různé barevné kombinace? Jestliže ano, jsou pro vás chlapecké sety jako stvořené. Chlapecké komplety obsahují různé sety oblíbených i praktických kousků oblečení za velmi výhodné ceny. Jde o různě sestavené kousky oblečení laděné do barvy a stylu a ušetří vám spoustu času při vybírání, co s čím vlastně bude ladit. Slaďte si svoje malé ratolesti do oblečků podle svého gusta, ale i podle jejich představ. V sekci dětských kompletů nabízíme mnohé kombinace oblečení.

Mezi chlapeckými komplety najdete třeba i chlapecké komplety čepice šál a rukavic, které v sobě naprosto dokonale ladí. Oblíbeným kompletem jsou teplákové soupravy s mikinou a tepláky, doplněné tričky. Najdete zde ale i mnoho dalších setů v počtu několika kalhot a triček, několik mikin a kalhot, nebo sety různých kusů oblečení v jedné barvě. Objevíte zde oblečky s oblíbenými obrázky dětských oblíbenců a vzorů, pohádkové postavy, animované postavičky nebo s dětskými superhrdiny. Vybírejte s mnoha cenově výhodných kompletů se sekce outletu i second handu. Určitě vás nadchne cena i nabídka. V klidu a pohodlí svého domova nabídněte vašim synům a vnukům přesně to, co odpovídá jejich představám v jednom výhodném setu.