Cílem naší neziskové organizace je zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, více informací naleznete v sekci o nás.Slevy až 80 %
Veškeré zboží skladem
Každý týden nové zboží
Doprava zdarma nad 1000 Kč


Chlapecké body

Chlapecká body jsou z měkké a pružné bavlny, mají rozepínání na patentky v rozkroku a většinou i u krku. Časté přebalování miminek je díky rozepínání patentů v rozkroku velmi snadné. Díky svým střihům a kvalitním materiálům takzvaná bodýčka krásně drží tvar. Chlapecká body jsou proužkovaná, jednobarevná, s dlouhými i krátkými rukávy a barevným lemováním. Dokážeme obléct vaše nejmenší i odrostlejší ratolesti. Dětská body jsou velmi praktická. Malý kluci i odrostlejší hoši v nich mají neustále krytá záda. Potřebujete rychle pořídit levně a kvalitně dětské body? Dětské chlapecké body tvoří jednu z nejdůležitějších součástí naśí nabídky.

Dětské body má místo i ve výbavě starších kluků. Na spaní nebo dovádění je velmi pohodlné a nehrozí nachlazení holých zad. Využijte naší nabídky i výhodných cen a dopřejte si dostatek chlapeckých body. Děti velmi rychle rostou, a přesto není nutné zasadit vašemu rozpočtu citelnou ránu. Nové oblečení dítku dlouho nevydrží, protože z něj rychle vyroste. Náš značkový second hand i outlet nabízí body z krátkým i dlouhým rukávem za výhodné ceny.